"Совок" давно закінчився, а ми ще й досі дотримуємось внутрішньої самоцензури? Щоб не той во-во? … Старше покоління та інтернет-пропагандисти волають про морозиво та ковбасу але не згадують про те, що за нею треба було їхати до самої столиці "імперії". Це замовчування створює ілюзію в нового покоління, про "страну которую ми потєрялі". Навіщо ж мовчимо про наше власне життя та справжні почуття? Бо, може, то був травматичний досвід? Висловтесь хоча б в терапевтичних цілях! Саме тому ми - Ольга та Віра Іщук “Mad Twins” — художниці панк та сайкобілі сцени, створили цей ілюстрований арт-бук.
Змалечку нас дивувало чому є стільки суперечностей в історії СССР? То ж від читання художніх творів, як то “Сад Гетсиманський” Івана Багряного, ми перейшли до захоплення мемуарами жертв совєцької системи, де знайшли справжню картину тодішньої дійсності.

У 2020-му році ми виконали Інктобер челендж - це інтернет завдання щоденно створювати малюнок тушшю протягом жовтня. Темами є довільні слова зі списку засновника Інктоберу. Годину, а то й три, ми малювали сюжети життя країни “Вєлікого Октября"! Усе зображене нами є витягом з опублікованих та наявних у вільному доступі мемуарів та спогадів старшого покоління і власного досвіду. Адже своє життя ми почали ще в "совку".
Якщо ви народилися у вільній Україні то вам буде цікаво дізнатись про недолуге будівництво ракет, тортури в таборах та втікачів з СССР, державний антисемітизм, крадійство, пияцтво, жадобу совка до "фірмових шмоток", а також, що не так було з совковими ліфчиками, чому совки не чистили зуби та споживали синіх курей. Якщо ж ви прожили в совку більшу частину свого життя - запевняємо, ви все одно дізнаєтесь про щось нове та неодмінно отримаєте натхнення переосмислити власний совковий досвід.

Що є в арт-буці "Совкові фрагменти":
- передмова Леся Подерв'янського - казка "Хробаки";
- 36 ілюстрацій, до статей та посилання на використану літературу українською та англійською мовами;
- післямова "Преподобного Хортона" Хіза (лідера американського гурту Reverend Horton Heat)

Арт-бук "Совкові фрагменти" є добрим подарунком для молоді, яка пливе в потоках інтернет-пропаганди про СССР, для тих хто полюбляє історію та мистецтво, та для ваших англомовних закордонних друзів.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Арт-бук "Совкові фрагменти"

  • Модель: Арт-бук
  • Наявність: Є в наявності
  • 250 грн.


Совок, Арт-бук "Совкові фрагменти", Mad Twins