"Совок" давно закінчився, а ми ще й досі дотримуємось внутрішньої самоцензури? Щоб не той во-во? … Старше покоління та інтернет-пропагандисти волають про морозиво та ковбасу але не згадують про те, що за нею треба було їхати до самої столиці "імперії". Це замовчування створює ілюзію в нового покоління, про "страну которую ми потєрялі". Навіщо ж мовчимо про наше власне життя та справжні почуття? Бо, може, то був травматичний досвід? Висловтесь хоча б в терапевтичних цілях! Саме тому ми - Ольга та Віра Іщук “Mad Twins” — художниці панк та сайкобілі сцени, створили цей ілюстрований арт-бук.
Змалечку нас дивувало чому є стільки суперечностей в історії СССР? То ж від читання художніх творів, як то “Сад Гетсиманський” Івана Багряного, ми перейшли до захоплення мемуарами жертв совєцької системи, де знайшли справжню картину тодішньої дійсності.

У 2020-му році ми виконали Інктобер челендж - це інтернет завдання щоденно створювати малюнок тушшю протягом жовтня. Темами є довільні слова зі списку засновника Інктоберу. Годину, а то й три, ми малювали сюжети життя країни “Вєлікого Октября"! Усе зображене нами є витягом з опублікованих та наявних у вільному доступі мемуарів та спогадів старшого покоління і власного досвіду. Адже своє життя ми почали ще в "совку".
Якщо ви народилися у вільній Україні то вам буде цікаво дізнатись про недолуге будівництво ракет, тортури в таборах та втікачів з СССР, державний антисемітизм, крадійство, пияцтво, жадобу совка до "фірмових шмоток", а також, що не так було з совковими ліфчиками, чому совки не чистили зуби та споживали синіх курей. Якщо ж ви прожили в совку більшу частину свого життя - запевняємо, ви все одно дізнаєтесь про щось нове та неодмінно отримаєте натхнення переосмислити власний совковий досвід.

Що є в арт-буці "Совкові фрагменти":
- передмова Леся Подерв'янського - казка "Хробаки";
- 36 ілюстрацій, до статей та посилання на використану літературу українською та англійською мовами;
- післямова "Преподобного Хортона" Хіза (лідера американського гурту Reverend Horton Heat)

Арт-бук "Совкові фрагменти" є добрим подарунком для молоді, яка пливе в потоках інтернет-пропаганди про СССР, для тих хто полюбляє історію та мистецтво, та для ваших англомовних закордонних друзів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

Арт-бук "Совкові фрагменти"

  • Модель: Арт-бук
  • Наявність: Є в наявності
  • 250 грн.


Совок, Арт-бук "Совкові фрагменти", Mad Twins